Centrum RzeĽby Polsiej w Orońsku
Jeste¶ w archiwalnej wersji strony Centrum RzeĽby Polskiej, strona ta nie będzie już aktualizowana a zawarte tu informacje mog± być nieaktualne.

 Kontakt

Dane teleadresowe

Centrum RzeĽby Polskiej w Orońsku

ul. Topolowa 1
26-505 Orońsko

tel. (+ 48) 48 618 45 16, 48 618 40 27
fax. (+48) 48 618 44 70

Sekretariat

 

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 62

sekretariat@rzezba-oronsko.pl

Dyrektor: Jan Gagacki

 

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 62

j.gagacki@rzezba-oronsko.pl

Zastępca Dyrektora ds. artystycznych:
Eulalia Domanowska

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 60

e.domanowska@rzezba-oronsko.pl

Dział Finansowo-Księgowy

 

Główny księgowy: Danuta Różycka

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 12

ksiegowosc@rzezba-oronsko.pl

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 61

d.rozycka@rzezba-oronsko.pl

Dział Kadr i Płac

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 37

kadry@rzezba-oronsko.pl

O¶rodek Pracy Twórczej RzeĽbiarzy

 

Kierownik: Jarosław WoĽniak

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 72

optr@rzezba-oronsko.pl

j.wozniak@rzezba-oronsko.pl

Główny specjalista do spraw administracyjno-inwestycyjnych:
Ryszard Salamaga

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 65

r.salamaga@rzezba-oronsko.pl

Wewnętrzna Służba Ochrony

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 15

ochrona@rzezba-oronsko.pl

Dom RzeĽbiarza

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27

domrzezbiarza@rzezba-oronsko.pl

O¶rodek Muzeum RzeĽby Współczesnej

Kierownik: Monika Bartoszek

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 31

m.bartoszek@rzezba-oronsko.pl

Biblioteka

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 72

biblioteka@rzezba-oronsko.pl

Dział Wystaw i Zbiorów Sztuki

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 23

muzeum@rzezba-oronsko.pl

Kurator wystaw i zbiorów: Jarosław Pajek

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 29

j.pajek@rzezba-oronsko.pl

Dział Edukacji i Promocji

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 29

edukacja@rzezba-oronsko.pl

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 31

promocja@rzezba-oronsko.pl

Dział Dokumentacji i Informacji

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 31

dokumentacja@rzezba-oronsko.pl

Dział Wydawnictw

tel. 48 618 45 16, 48 618 40 27 wew. 34

wydawnictwo@rzezba-oronsko.pl

 

UWAGA! ZMIANA NUMERU KONTA!
 
Konto: Bank Gospodarstwa Krajowego
69 1130 1017 0020 1468 1620 0001
Kod SWIFT: GOSKPLPW

 

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-25 14:14:18

mkidn
Zrealizowano ze ¶rodków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Copyright © Centrum RzeĽby Polskiej 2006 - 2019
zdjęcia: Jan Gaworski
Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie/created by: Wojciech Głogowski

Valid HTML 4.01 Transitional