Centrum Rzeźby Polsiej w Orońsku
Jesteś w archiwalnej wersji strony Centrum Rzeźby Polskiej, strona ta nie będzie już aktualizowana a zawarte tu informacje mogą być nieaktualne.

 Oferta programowa

Plan wystaw i wydarzeń na rok 2015

PLAN WYSTAW I WYDARZEŃ W ROKU 2015

Lp.

ARTYŚCI, TYTUŁ WYSTAWY LUB WYDARZENIA

TERMIN

KURATOR

MUZEUM RZEŹBY WSPÓŁCZESNEJ

1

ALFABET RZEŹBY – VIII edycja

14 luty – 3 kwietnia

Anna Podsiadły

2

ADAM MYJAK

18 kwietnia – 7 czerwca

Anna Podsiadły

3

JÓZEF BRANDT – wystawa jubileuszowa w 100-lecie śmierci artysty

20 czerwca – 25 października

Monika Bartoszek, Anna Podsiadły, Leszek Golec

4

WOJCIECH FANGOR – obiekty przestrzenne, projekty pomników, scenografie

7 listopada – 5 stycznia 2016

Eulalia Domanowska

GALERIA „ORANŻERIA”

5

ADAM GARNEK – „Turbina”

14 luty – 3 kwietnia

Leszek Golec

6

BOLESŁAW BIEGAS – ze zbiorów Muzeum im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni

18 kwietnia – 7 czerwca

Monika Bartoszek, Jarosław Pajek

7

KŁUS, STEMP, CWAŁ – wystawa towarzysząca jubileuszowi Brandta

20 czerwca – 13 września

Leszek Golec

8

RICK BROWN – Site-specific

26 września – 25 października

Urszula Kaszewska, Michał Grabowski

9

MARTA PSZONAK – „Obiekty niebieskie”

7 listopada – 5 stycznia 2016

Leszek Golec

GALERIA „KAPLICA”

10

EWA WESOŁOWSKA – „0=0”

14 luty – 3 kwietnia

Jarosław Pajek

11

ANDRZEJ BEDNARCZYK – „Pole Narcyzów”

18 kwietnia – 7 czerwca

Monika Bartoszek

12

WŁODKO KAUFMAN, SERHIJ PETLUK

– wystawa towarzysząca jubileuszowi Brandta

20 czerwca – 25 października

Eulalia Domanowska

13

WYSTAWA Z NABYTKÓW CRP

7 listopada – 5 stycznia 2016

Jarosław Pajek

 GALERIA „KAMERALNA”, GALERIA „MONUMENTALNA”

14

Wystawa WYDZIAŁU SZTUKI POLITECHNIKI RADOMSKIEJ towarzysząca „Nocy Muzeów”

16 lub 23 maja – 21 czerwca

Andrzej Markiewicz

Koordynator: Jarosław Pajek

15

WYSTAWA TOWARZYSZĄCA festynowi „Niespodziewany Początek Jesieni”

13 września – 4 października

Izabela Sosnowska-Kozieł

16

FESTIWAL IM. JERZEGO BUSZY

19 grudnia – 24 stycznia 2016

Leszek Golec

 PAŁAC JÓZEFA BRANDTA

17

IMIENINY BRANDTA

21 marca

Koordynator: Monika Bartoszek

 PARK KRAJOBRAZOWY

18

NOC MUZEÓW

16 lub 23 maja

Koordynator: Michał Grabowski

19

NIESPODZIEWANY POCZĄTEK JESIENI – święto kultury ukraińskiej

13 września

Koordynator: Izabela Sosnowska-Kozieł

 

WYSTAWY POZA SIEDZIBĄ CRP 2015

Lp.

MIEJSCE

ARTYŚCI, TYTUŁ WYSTAWY LUB WYDARZENIA

TERMIN

KURATOR

20

Berlińska Galeria Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

THE TOUCH / DOTYK

6 luty – 4 marca

Eulalia Domanowska

Współpraca kuratorska: Leszek Golec, Koordynator: Michał Grabowski

21

Muzeum Idei, Galeria Współczesnej Sztuki Sakralnej, Galeria Dzyga we Lwowie

TRIENNALE MŁODYCH WE LWOWIE

28 sierpnia – 27 września

 

Leszek Golec

Współpraca kuratorska: Jarosław Pajek

Koordynator: Eulalia Domanowska

Obsługa techniczna: Michał Grabowski

22

Galerii Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu

LAB ORO – prezentacja efektów Międzynarodowego Pleneru Ceramicznego

21 września – 16 października

Bogusław Dobrowolski


Uwaga!

Plan wydarzeń może ulec zmianie!


 

Ostatnia aktualizacja: 2015-02-18 09:09:22

mkidn
Zrealizowano ze środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Copyright © Centrum Rzeźby Polskiej 2006 - 2019
zdjęcia: Jan Gaworski
Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie/created by: Wojciech Głogowski

Valid HTML 4.01 Transitional