Centrum RzeĽby Polsiej w Orońsku
 Galeria foto

wybierz kategorię:

Najnowsze galerie

 

Centrum RzeĽby Polskiej (2)

Galerie CRP (4)

Patronany Kwartalnika RzeĽby OROŃSKO (2)

Pobyty i plenery (158)

Wydarzenia (80)

Wystawy CRP (153)

Wystawy z kolekcji CRP (15)


Bartłomiej Kurzeja
Bartłomiej Kurzeja

Aleksandra Ławicka-Cuper i Alain Lapicore
Aleksandra Ławicka-Cuper i Alain Lapicore

Ewa Beyer-Formela
Ewa Beyer-Formela

Pobyt rzeĽbiarzy, członków Okręgu Warszawskiego ZPAP
Pobyt rzeĽbiarzy, członków Okręgu Warszawskiego ZPAP

Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni-Orłowie
Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni-Orłowie

prof. Marian Molenda
prof. Marian Molenda

VI Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie im. Katarzyny Kobro 2014
VI Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie im. Katarzyny Kobro 2014

Warsztaty rzeĽbiarskie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie
Warsztaty rzeĽbiarskie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie

Jan Stanisław Wojciechowski
Jan Stanisław Wojciechowski

Aleksandra Ławicka-Cuper i Alain Lapicoré
Aleksandra Ławicka-Cuper i Alain Lapicoré

VII Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO
VII Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO

Prof. Wiesław Bielak
Prof. Wiesław Bielak

Wolna Grupa Ceramika w Orońsku
Wolna Grupa Ceramika w Orońsku

Akademia Orońska Liceum Plastycznego z Tomaszowa Mazowieckiego
Akademia Orońska Liceum Plastycznego z Tomaszowa Mazowieckiego

Studenci Wydziału RzeĽby ASP w Krakowie
Studenci Wydziału RzeĽby ASP w Krakowie

Akademia Orońska 2014 - Słupsk
Akademia Orońska 2014 - Słupsk

Studenci ASP z Gdańska
Studenci ASP z Gdańska

Warsztaty głuchoniewidomych w Orońsku
Warsztaty głuchoniewidomych w Orońsku

Policealne Studium Plastyczne Collage
Policealne Studium Plastyczne Collage

Studenci ASP Warszawa
Studenci ASP Warszawa

Alain Lapicoré
Alain Lapicoré

Anna Szalast
Anna Szalast

Anna Szalast
Anna Szalast

Anna Lenkiewicz
Anna Lenkiewicz

Ewa Siemińska
Ewa Siemińska

Pi±te spotkanie studentów i pedagogów z niemieckiej i polskiej uczelni
Pi±te spotkanie studentów i pedagogów z niemieckiej i polskiej uczelni

Olga Plastira i Andrzej K. Wi¶niewski
Olga Plastira i Andrzej K. Wi¶niewski

Uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych z Gdyni-Orłowo
Uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych z Gdyni-Orłowo

Barbara Kobylińska
Barbara Kobylińska

Młodzi arty¶ci z gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych
Młodzi arty¶ci z gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych

Pobyt studentów UMK w Toruniu
Pobyt studentów UMK w Toruniu

Lena Jurikowa
Lena Jurikowa

Warsztaty rzeĽbiarskie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie
Warsztaty rzeĽbiarskie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie

Artur Malewski
Artur Malewski

Pobyty artystyczne, sierpień 2013
Pobyty artystyczne, sierpień 2013

Plener Lab Oro 2013
Plener Lab Oro 2013

Akademia Orońska - Wyszków
Akademia Orońska - Wyszków

Akademia Orońska - lipiec-sierpień 2013
Akademia Orońska - lipiec-sierpień 2013

Wolna Grupa Ceramika
Wolna Grupa Ceramika

Jerzy Wojciech Rudziński
Jerzy Wojciech Rudziński

Ryszard Stryjecki
Ryszard Stryjecki

Edyta Katarzyna D±browska, Małgorzata Miękina, Joanna Nodzykowska-Szarkowska
Edyta Katarzyna D±browska, Małgorzata Miękina, Joanna Nodzykowska-Szarkowska

Mateusz Rembieliński
Mateusz Rembieliński

Warsztaty studentów ASP Kraków
Warsztaty studentów ASP Kraków

Uczniowie z Państwowej Ogólnokształc±cej Szkoły Sztuk Pięknych imienia Józefa Czapskiego w Krakowie
Uczniowie z Państwowej Ogólnokształc±cej Szkoły Sztuk Pięknych imienia Józefa Czapskiego w Krakowie

Maria Wojtiuk, Anna Paszkiewicz i Leonia Chmielnik
Maria Wojtiuk, Anna Paszkiewicz i Leonia Chmielnik

Głuchoniewidomi rzeĽbi± w Orońsku
Głuchoniewidomi rzeĽbi± w Orońsku

Ewa Beyer-Formela
Ewa Beyer-Formela

Danuta Jarzyńska
Danuta Jarzyńska

Akademia Orońska, młodzież ze Słupska
Akademia Orońska, młodzież ze Słupska

Sylwester Ambroziak
Sylwester Ambroziak

Daniel Ludwiczuk
Daniel Ludwiczuk

Jadwiga Bardyszewska
Jadwiga Bardyszewska

Beata Czapska
Beata Czapska

Bartłomiej Kurzeja
Bartłomiej Kurzeja

Anna Szalast
Anna Szalast

Bogdan Markowski
Bogdan Markowski

Głuchoniewidomi w Orońsku 2012
Głuchoniewidomi w Orońsku 2012

Andrzej Karol Wi¶niewski
Andrzej Karol Wi¶niewski

Olga Plastira
Olga Plastira

ASP Gdańsk
ASP Gdańsk

UMK Toruń
UMK Toruń

Plener artystów rzeĽbiarzy Członków Okręgu Warszawskiego ZPAP
Plener artystów rzeĽbiarzy Członków Okręgu Warszawskiego ZPAP

II Ogólnopolski Plener RzeĽby
II Ogólnopolski Plener RzeĽby

Studenci z Polski i Słowacji
Studenci z Polski i Słowacji

IV Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie im. Katarzyny Kobro
IV Międzynarodowe Sympozjum RzeĽbiarskie im. Katarzyny Kobro

V Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO
V Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO

Pobyty twórcze - sierpień 2012
Pobyty twórcze - sierpień 2012

Profesor Zbigniew Dudek i młodzież z Liceum Plastycznego w Tomaszowie Mazowieckim
Profesor Zbigniew Dudek i młodzież z Liceum Plastycznego w Tomaszowie Mazowieckim

YURIY MUSATOV
YURIY MUSATOV

Lipcowe pobyty indywidualne
Lipcowe pobyty indywidualne

Pracownia ceramiki Angoba
Pracownia ceramiki Angoba

Anna Paszkiewicz-Sawicka, Maria Wojtiuk i Leonia Chmielnik
Anna Paszkiewicz-Sawicka, Maria Wojtiuk i Leonia Chmielnik

Plener ASP Kraków 2012
Plener ASP Kraków 2012

Akademia Orońska 2012
Akademia Orońska 2012

Iwona Malchrowicz-Kul±gowska i Malina Kokoszczyńska
Iwona Malchrowicz-Kul±gowska i Malina Kokoszczyńska

ASP w Warszawie oraz UMCS w Lublinie
ASP w Warszawie oraz UMCS w Lublinie

Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie
Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie

Rafał Frankiewicz
Rafał Frankiewicz

Bartłomiej Kurzeja
Bartłomiej Kurzeja

Wydział Grafiki, ASP w Warszawie
Wydział Grafiki, ASP w Warszawie

Karol Słowik
Karol Słowik

Agnieszka Chudzicka
Agnieszka Chudzicka

Plener rzeĽbiarski uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni – Orłowie
Plener rzeĽbiarski uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Gdyni – Orłowie

Studenci i pedagodzy z Polski i Niemiec
Studenci i pedagodzy z Polski i Niemiec

Studenci Wydziału RzeĽby warszawskiej ASP
Studenci Wydziału RzeĽby warszawskiej ASP

Barbara Falender
Barbara Falender

Plener TRZECH PRACOWNI
Plener TRZECH PRACOWNI

Młode rzeĽbiarki z gdańskiej ASP
Młode rzeĽbiarki z gdańskiej ASP

Plener rzeĽbiarski studentów UMK w Toruniu
Plener rzeĽbiarski studentów UMK w Toruniu

Olga i Andrzej w Orońsku
Olga i Andrzej w Orońsku

IV Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO
IV Międzynarodowy Plener Ceramiczny LAB ORO

Anna Wszyndybył
Anna Wszyndybył

Beata Czapska
Beata Czapska

Barbara Zambrzycka-¦liwa
Barbara Zambrzycka-¦liwa

Piotr Ożerski
Piotr Ożerski

Lipcowe pobyty ceramików
Lipcowe pobyty ceramików

Jerzy Wojciech Rudziński
Jerzy Wojciech Rudziński

Anna Prankl
Anna Prankl

Plener studentów prof. Wiesława Bielaka
Plener studentów prof. Wiesława Bielaka

Danka Jarzyńska z Wyspy Sobieszewskiej
Danka Jarzyńska z Wyspy Sobieszewskiej

<i>OPUSZCZONE (Klęcz±ce)</i> Sylwestra Ambroziaka
OPUSZCZONE (Klęcz±ce) Sylwestra Ambroziaka

Kwietniowe pobyty studentów w Orońsku
Kwietniowe pobyty studentów w Orońsku

Warsztaty akademickie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie
Warsztaty akademickie Uniwersytetu ¦l±skiego, filia w Cieszynie

Rafał Frankiewicz
Rafał Frankiewicz

Teresa Lipowska
Teresa Lipowska

LAB ORO 2010
LAB ORO 2010

Ceramicy w Orońsku
Ceramicy w Orońsku

Międzynarodowe warsztaty studenckie
Międzynarodowe warsztaty studenckie

Marcin Mielczarek, Magdalena Walczak i Chopin
Marcin Mielczarek, Magdalena Walczak i Chopin

Projekt CHOPIN
Projekt CHOPIN

Plener malarski w Orońsku
Plener malarski w Orońsku

Polsko-niemieckie warsztaty rzeĽbiarskie
Polsko-niemieckie warsztaty rzeĽbiarskie

Studenci Wydziału RzeĽby warszawskiej ASP
Studenci Wydziału RzeĽby warszawskiej ASP

Studenci Wydziału RzeĽby gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych
Studenci Wydziału RzeĽby gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych

Studenci Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Studenci Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Azjatyckie mrugnięcia Waldemara Pranckiewicza
Azjatyckie mrugnięcia Waldemara Pranckiewicza

I Sympozjum RzeĽbiarskie Studentów i Pedagogów
I Sympozjum RzeĽbiarskie Studentów i Pedagogów

Anna Pabis Guillaume
Anna Pabis Guillaume

Studenci Uniwersytetu ¦l±skiego
Studenci Uniwersytetu ¦l±skiego

Aleksandra Ławicka-Cuper
Aleksandra Ławicka-Cuper

Beata Czapska
Beata Czapska

II Plener Ceramiczny LAB ORO - pokaz prac
II Plener Ceramiczny LAB ORO - pokaz prac

II Plener Ceramiczny LAB ORO
II Plener Ceramiczny LAB ORO

Trzy rzeĽbiarki
Trzy rzeĽbiarki

Ryszard Stryjecki
Ryszard Stryjecki

Pracownia ceramiki ANGOBA
Pracownia ceramiki ANGOBA

Jerzy Wojciech Rudziński
Jerzy Wojciech Rudziński

Głuchoniewidomi w Orońsku
Głuchoniewidomi w Orońsku

Studenci krakowskiej ASP w Orońsku
Studenci krakowskiej ASP w Orońsku

Sylwester Ambroziak
Sylwester Ambroziak

Druga grupa studentów warszawskiej ASP
Druga grupa studentów warszawskiej ASP

Studenci warszawskiej ASP w Orońsku 2009
Studenci warszawskiej ASP w Orońsku 2009

Christian Bolt
Christian Bolt

Zimowy pobyt Anny Prankl
Zimowy pobyt Anny Prankl

Bartłomiej Kurzeja
Bartłomiej Kurzeja

RzeĽba dla Warszawy
RzeĽba dla Warszawy

Plener studentów ASP Gdańsk
Plener studentów ASP Gdańsk

V Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie Studentów i Pedagogów
V Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie Studentów i Pedagogów

Plener studentów z Cieszyna
Plener studentów z Cieszyna

Jan Stanisław Wojciechowski
Jan Stanisław Wojciechowski

I PLENER CERAMICZNY LAB ORO
I PLENER CERAMICZNY LAB ORO

Dorota Nieznalska
Dorota Nieznalska

Plener głuchoniewidomych 2008
Plener głuchoniewidomych 2008

GALERIA PRZEZ DOTYK
GALERIA PRZEZ DOTYK

Plener ASP POZNAŃ
Plener ASP POZNAŃ

Uwe Schloen i jego europejski projekt - Haltestellen
Uwe Schloen i jego europejski projekt - Haltestellen

Plener Polsko–Niemiecki
Plener Polsko–Niemiecki

Arty¶ci z Mołdawii
Arty¶ci z Mołdawii

Plener ZPAP - RzeĽba dla Warszawy
Plener ZPAP - RzeĽba dla Warszawy

Andrzej Wi¶niewski
Andrzej Wi¶niewski

Wrze¶niowe plenery
Wrze¶niowe plenery

Bifurkacje
Bifurkacje

Wyspiarze w CRP
Wyspiarze w CRP

Jan Stanisław Wojciechowski
Jan Stanisław Wojciechowski

Plener głuchoniewidomych
Plener głuchoniewidomych

Stypendy¶ci z Ukrainy
Stypendy¶ci z Ukrainy

IV Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie w Tworzywach Sztucznych - POLIREAKCJE 2007
IV Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie w Tworzywach Sztucznych - POLIREAKCJE 2007

mkidn
Zrealizowano ze ¶rodków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Copyright © Centrum RzeĽby Polskiej 2006 - 2019
zdjęcia: Jan Gaworski
Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie/created by: Wojciech Głogowski

Valid HTML 4.01 Transitional