Centrum RzeĽby Polsiej w Orońsku
 Archiwum

wybierz kategorię:

Szukaj w aktualno¶ciach

IV Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie w Tworzywach Sztucznych - POLIREAKCJE 2007

Od 23 kwietnia do 6 maja w Centrum RzeĽby Polskiej pracowali uczestnicy IV Międzynarodowych Warsztatów RzeĽbiarskich w Tworzywach Sztucznych – POLIKREACJE 2007. W Orońsku tworzyli wspólnie studenci i pedagodzy Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Vysokej Skoli Vytvarnych Umeni w Bratysławie i Instytutu Sztuki w Ostrawie.

Uczestnicy pleneru wykonywali prace w różnorodnych materiałach m.in. w: poliestrach, polietylenach, żywicy epoksydowej, PCV, szkle. Ł±czyli tworzywa sztuczne z naturalnymi materiałami - kamieniem i drewnem. Opiekunem warsztatów był Bogdan Wajberg.

ASP w Łodzi reprezentowali: Joanna Pilarz, Justyna Rusiecka, Izabela Wyrwa, Marlena Jaworska, Agata Synowiec i Martyna Idzikowska. Robert Buček, Marius Kotrba i Jan Šnéberger byli przedstawicielami Instytutu Sztuki w Ostrawie, a Patrik Kovačovsky, Richard Senesir i Miroslav Trubac - Vysokej Skoli Vytvarnych Umeni w Bratysławie.Więcej zdjęć w galerii IV Międzynarodowe Warsztaty RzeĽbiarskie w Tworzywach Sztucznych - POLIREAKCJE 2007

kategoria: Plenery, wiadomo¶ć dodano: 2007-05-14 14:11:26, czytane: 4709 x
mkidn
Zrealizowano ze ¶rodków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Copyright © Centrum RzeĽby Polskiej 2006 - 2019
zdjęcia: Jan Gaworski
Wszelkie prawa zastrzeżone

wykonanie/created by: Wojciech Głogowski

Valid HTML 4.01 Transitional